Новини
Нова лінійка автомобільних головних пристроїв Mystery

Нова лінійка автомобільних головних пристроїв Mystery

Mystery представляє нову лінійку автомобільних головних пристроїв. У складі серії – три моделі бездискових SD/MP3-ресиверів: MAR-212U, MAR-222U, MAR-242U, а також мультимедійна система MMR-399BT з розміром 1Din.

Бездискові SD/MP3-ресивери: MAR-212U, MAR-222U і MAR-242U – надійні та зручні головні пристрої, розміром 1DIN. Новинки підтримують відтворення звукових файлів у форматах MP3 з USB-накопичувачів або карт-пам’яті MicroSD. На борту пристроїв FM-тюнер, двоканальний лінійний вихід RСA та аудіовихід на передній панелі. Монтаж пристроїв максимально спрощений завдяки роз’ємів для підключення ISO типу.

Мультимедійна система MMR-399BT – це бездисковий ресивер з екраном 4.1″, який, крім відтворення аудіо файлів, підтримує відео файли в більшості форматів, включаючи MKW/H.264/AVI/DivX. Підтримка бездротового протоколу Bluetooth дозволяє підключити до магнітоли будь-який мобільний пристрій і прослуховувати музику безпосередньо з телефону або планшета без проводів, а також користуватися системою MMR-399BT в якості пристрою гучного зв’язку. Багатобарвна змінна підсвічування елементів управління допоможе інтегрувати головний пристрій в будь-який інтер’єр автомобіля, підібравши найбільш відповідний колір кнопок. Крім звичних роз’ємів, новинка обладнана роз’ємом для підключення камери заднього виду, а відображення на дисплеї годин і наявність повнофункціонального пульта управління додають зручності у використані.